Wydruki DTF – Drukowanie DTF 60 cm

Nasza firma reklamowa istnieje od 10 lat, świadcząc wysokiej jakości usługi dla różnych branż.

Ale, doświadczenie w reklamie mamy 20 letnie

Na samym początku wyspecjalizowaliśmy się bardzo dobrze w metodzie druku sitodruk. Wtedy ta metodą drukowaliśmy prawie na wszystkim . Na metalu, na drewnie ,szkle, balonach, koszulkach , torbach papierowych. Jednak powoli sitodruk wypiera wszech obecny druk cyfrowy. I dlatego zakupiliśmy maszynę do druku DTF z roli o 60 cm.

Pozwoliło to nam zachować naszych klientów, dla których wykonywaliśmy nadruki sitodrukiem na koszulkach i odzieży roboczej, używając nowej, nowoczesnej i czystej technologii druku jaka jest wydruk DTF. Skrócił się czas wykonania wydruków, można powiedzieć ,że praktycznie od ręki. Pełnokolorowe nadruki, czy zdjęcia w grafikach nie stanowią już teraz problemu. No i odpadł długi czas przygotowania matryc do sitodruku. Oczywiście dział sitodruku z nowoczesnym wyposażeniem pozostawilśmy, żeby móc wydrukować np. 1000szt, czy 5000 koszulek .

Dwie technologie druku sitodruk i wydruk DTF wzajemnie się uzupełniają w naszej firmie

Także postawiliśmy na nowoczesność i idziemy z duchem czasu postępu poligraficznego

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie druku DTF z roli 60 cm, posiadamy bogate doświadczenie w obszarze reklamy i promocji firmowej.

Obsługujemy szeroki zakres klientów, w tym zarówno firmy małe, średnie jak i duże korporacje, zawsze zapewniając profesjonalizm i skuteczne rozwiązania.

01

Wysoka Jakość

Oferujemy wydruki DTF najwyższej jakości dla Twojej marki, liczy się dla nas satysfakcja klienta.

02

Szybka Realizacja

Drukujemy DTF szybko i sprawnie, by Twój projekt reklamowy był gotowy na czas.

03

Wybór Użytkownika

Dzięki wydrukom DTF z rolki 60cm, masz pełną kontrolę nad swoją reklamą.

Cel:

Naszym celem jest stać się profesjonalnym dostawcą innowacyjnych usług druku dla rynku reklamowego, sprawiającym, że nasze produkty wyróżniać się będą jakością i kreatywnością.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest dostarczanie klientom wyjątkowych rozwiązań druku DTF, które pomogą im w efektywnym promowaniu swoich marek oraz osiąganiu sukcesów biznesowych.

Dołącz do Nas

Rozpocznij kolejny kreatywny projekt z Wydrukami DTF. Skontaktuj się z nami już dziś!